Odra River Cup 2020 odwołana

Informujemy, że w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, tegoroczna edycja międzynarodowych regat
Odra River Cup została odwołana. Zapraszamy za rok!

ZOBACZ FILM

GALERIA ZDJĘĆ

Informujemy, że w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, kierując się troską o zdrowie wszystkich uczestników, jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczną edycję Odra River Cup.

Życząc Państwu dużo zdrowia już dziś serdecznie zapraszamy na przyszłoroczne regaty Odra River Cup, które odbędą się 29 maja 2021 roku.
Nad Odrą rywalizować będą osady wioślarskie z polskich oraz europejskich uczelni. Zawodnicy z osad żeńskich i męskich zmierzą się na dystansie ok. 700 metrów. Do tej pory w regatach udział wzięły m.in. drużyny z Czech, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Serbii, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz kluby polskie.

Sportowej rywalizacji towarzyszyć będzie piknik rodzinny oraz liczne atrakcje, w tym pokazy kół naukowych, konkursy, grillowanie i koncert gwiazdy wieczoru. Do tej pory na naszej scenie wystąpili m.in.  Grubson, Marika, L.U.K, Mrozu, a w ubiegłym roku gościliśmy Fish Emade Tworzywo.

Do zobaczenia w przyszłym roku nad Odrą!