Big UP! zagrają na Bulwarze Politechniki Wrocławskiej

1 czerwca 2019

na zawody zapraszają
prof. Cezary Madryas
rektor Politechniki Wrocławskiej
i Paweł Rańda
organizator zawodów,
wicemistrz olimpijski

Wstęp wolny

ZOBACZ FILM

GALERIA ZDJĘĆ

photo_Promo_BIGUP_dusza_05Jedną z muzycznych atrakcji Odra River Cup będzie występ zespołu BIG UP!.

Grupa powstała pod koniec 2010 roku. W ich twórczości oprócz korzennego reggae nie brakuje zaskakujących kompozycji, ciekawych aranżacji, okraszonych przekazem płynącym prosto z serca. Za wyjątkowe brzmienie grupy odpowiada niezwykle oryginalny, damski wokal należący do Jagody Gucze.

Członkowie zespołu pochodzą z Wielkopolski: Gniezna, Koła, Turku i Zbąszynia. Zespół istnieje od 2010 roku, jednak jego aktualny skład wykrystalizował się w czerwcu 2012 roku. Debiutowali singlem „By my side” na falach radiowej Trójki.
Na swoim koncie mają wiele koncertów w całej Polsce. Do najważniejszych osiągnięć zespołu należy zaliczyć występ na takich festiwalach jak: Ostróda Reggae Festival, Najcieplejsze Miejsce na Ziemi, Winter Reggae czy Afryka Reggae Festiwal, ale również występ na żywo w Polskim Radiu Czwórka. Zespół zajął pierwsze miejsce w kategorii „Polska Nadzieja” w plebiscycie magazynu Free Colours, głosami znamienitego jury zespół zakwalifikował się do finału konkursu zespołów Czwórka Reggae Contest, który odbył się w ramach Ostróda Reggae Festival 2013.
Oficjalna strona zespołu: http://bigupband.pl/.