Alicja Janosz i Mesajah gwiazdami Odra River Cup

1 czerwca 2019

na zawody zapraszają
prof. Cezary Madryas
rektor Politechniki Wrocławskiej
i Paweł Rańda
organizator zawodów,
wicemistrz olimpijski

Wstęp wolny

ZOBACZ FILM

GALERIA ZDJĘĆ

Spora dawka dobrej energii czeka na każdego, kto 28 maja zawita na Bulwar Politechniki Wrocławskiej. Postarają się o to Alicja Janosz i Mesajah – wokaliści o ugruntowanej pozycji na krajowym rynku muzycznym.

KLIP_FINAL_OK.mp4.00_00_49_24Po zwycięstwie pierwszej edycji Idola Alicja Janosz nagrała swoja debiutancką płytę. Potem występowała w świetnej wrocławskiej grupie bluesowej HooDoo Band. Do solowej kariery powróciła w 2011 roku płytą Vintage, na której oprócz piosenek utrzymanych w stylistyce soul pojawiły się jazzowe i bluesowe brzmienia. 22 kwietnia 2016 nakładem wytwórni płytowej MOmusic Alicja Janosz wydała album „Retronowa”, który już zyskał popularność oraz przychylność fanów. Podczas koncertu Alicja wykona zarówno swoje stare przeboje, jak i piosenki z nowego repertuaru.

 

12Swój pierwszy album „Ludzie Prości” Mesajah wydał w 2008 roku. Płyta zaskakiwała autorskimi interpretacjami reggae, dancehallu, dubu i hip-hopu. W lutym 2012 roku Mesajah wydał drugi solowy album pod tytułem „Jestem Stąd”. Zarówno tytuł krążka, jak i cała jego tematyka nawiązują do problemu dyskryminacji ludzi o odmiennym kolorze skóry. Autor nawołuje do tolerancji i równości, niezależnie od pochodzenia, wyznania czy poglądów. Trzeci album pt. „Brudna Prawda” zawierał utwory takie jak „Ten kraj”, „Beautiful Morning” czy hit „Lepsza Połowa”. Mesajah jest autorem zupełnie nowej jakości na polskiej scenie muzycznej. Energia towarzysząca jego występom gwarantuje publiczności wspaniałą zabawę.